biuro@digicom.net.pl 

+48 44 725 99 23 

Monitoring dla Firm

Ochrona dla Ciebie

Jeszcze nie Posiadasz Monitoringu?

Myślisz o Monitoringu?

Skontaktuj się z Naszym Ekspertem
po Darmową Wycenę!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez digicom.net w celu obsługi zgłoszenia. 

Jakie Rozwiązania Oferujemy

Kamery Przemysłowe

Instalacja kamer przemysłowych znacznie zwiększają poziom bezpieczeństwa, a także umożliwiają stałą kontrolę. Przygotowujemy instalacje dedykowane dla konkretnych Klientów, oparte na urządzeniach wysokiej jakości.

Prewencja

Prewencja - kamery rozlokowane w widocznych miejscach skutecznie zniechęcają potencjalnych włamywaczy. Ponadto pracownicy monitorowanych firm zwracają większą uwagę na procedury oraz bezpieczeństwo.

Materiał Dowodowy

Materiał dowodowy - w razie włamania lub kradzieży zarejestrowane nagrania stanowią pełną dokumentację sytuacji.

Bieżąca Kontrola

Bieżąca kontrola - system dozoru pozwala kontrolować, co się dzieje w pomieszczeniach lub wokół budynku. Pozwala to od razu reagować, gdy dojdzie do niepokojących zdarzeń.

Ponad 17 Lat Doświadczenia

szerokie grono klientów zadowolonych z naszych usług stanowi najlepszą rekomendację! Przez lata zyskaliśmy niezbędną wiedzę, a także wypracowaliśmy niezawodne metody pracy.

Idealne Dopasowanie

Projektując instalację, dobieramy urządzenia w taki sposób, by pracowały wydajnie w określonych warunkach. Dlatego inne kamery instalujemy w pomieszczeniach zamkniętych, a inne w strefie wejścia i wokół domu.

Zaczniemy Pracę od...

Wizja
 lokalna oraz określenie potrzeb klienta. 
Wybór
systemu monitoringu wizyjnego, skrojonego na miarę klienta.
Montaż
instalacji przez doświadczonych techników. Otrzymujesz więc gotowy, sprawnie działający system!

Zadzwoń +48 44 725 99 23 

Opinie Klientów

Justyna Grocka

Firma godna polecenia, wzorowa obsługa, na prawdę pierwszy raz spotkałam się z tak profesjonalnym podejściem do klienta. Bardzo szeroki wybór monitoringu i nie tylko. Potrafią dokładnie dopasować się do oczekiwań Klienta. Znają wady oraz zalety oferowanych urządzeń. Jestem bardzo zadowolona. Monitoring działa sprawnie z każdego miejsca na świecie. Z czystym sumieniem mogę polecić tą firmę.

Paweł Jaśkiewicz

Dobry internet, zawsze speedtesty wychodzą bardzo dobrze. Streaming pracuje poprawnie. Cena zawsze mogłaby być lepsza ale nie jest też zła na tle konkurencji. Szybkie podłączenie i uruchomienie usług.

Wybrane Zlecenia
Jesteśmy liderem w branży monitoringu
Masz jakieś pytania?

O Nas

Projektujemy i montujemy instalacje zarówno dla firm, instytucji, jak i rodzin. Dzięki temu zyskujesz w pełni zindywidualizowany projekt, który uwzględnia Twoje potrzeby oraz specyfikę konkretnego obiektu.
Zajmujemy się nie tylko systemami monitoringu, ale także budujemy sieci kablowe i światłowodowe dla firm i deweloperów.

Obserwuj Nas

2020 Monitoring Dla Firm Wszelkie Prawa Zastrzeżone.